• Ziyaretçi : Forum sitemiz Geliştirilmektedir. En Yakın Sürede Aktif Olacaktır

Merhaba! Hoşgeldiniz!

Kayıtlı bir üyeyseniz, lütfen giriş yapın veya üye değilseniz üye olun.
Kayıt ücretsizdir.

Oyun'un Genel özelliği

Rodiyy

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Web Developer
Öncelikle Arma 3 savaş strateji simulasyon oyunudur,bundan dolayı oyunda gerçekçilik hat safadadır örnek vermek gerekilirse oyunun en basit örneği nişan alma mantığıdır mesafeye göre mermi gidiş zamanı sapması vs. .Arma 3 de çeşitli birçok mod bulunmaktadır kısaca modları tanıtayım rpg,co-op
Wasteland gibi modlar bulunmaktadır bunlar genel modlardır hepsini ayrı ayrı açıklayacağım araç çeşitliliği çok fazla sınıf olarak arabalar, gemiler ,tanklar ,uçaklar vede helikopterler olarak ayrılmaktadır.Silah bakımından ise Tabanca,Hafif makinalı,Ağır makinalı,Tüfekler,Keskin nişancı tüfekleri,bombalar-mayınlar,Roket atarlar vede yere kurulabilir ağır silahlar.
!!!Önemli bir not!!!
Oyunda dlc niz yoksa dlcli eşyaları kullanabiliyorsunuz fakat önünüze reklam çıkıyor arasıra ama ekranı kaplayacak reklamlar dlcniz yoksa bu eşyaları kullanmanızı tavsiye etmem.
Şimdi geçelim detaylı anlatımımıza.

RPG//ALTİS LİFE
RPG dediğimiz olay yani roleplay altis haritasında geçen çeşitli meslekerle uğraşabileceğiniz rol yaparak oynadığınız bir moddur.Polis olabilir suçluları yakalayabilirsiniz veya bir suçlu olup polisten kaçabilirsiniz onların dışında bir sivil olup ticaret yapabilirsiniz.

Waste Land
Waste land binevi hayatta kalma gibi birşey başlangıçta size belirli bir miktar para verir her öldüüğünüzde spawn olunca o para yine gelir ve ardından silahlarınızı ekipmanlarınızı satın alıp rakiplerinize saldırmaya hazır hale gelirsiniz belirli bölgeleri ele geçirip o bölgeyi düşmanlardan savunabilirsiniz.Onun dışında görevler var para kazanmak için yapılmış botlardan oluşan konvoylara saldırabilirisniz tabi bir tek konvoy değil, jet, üs mekanları gibi görevlerde oluyor.

Co-op

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz zevkli bir moddur herşey bedava olan haritaları svden svye değişen botlara karşı görev alıp bölgeyi Terroristlerden arındırmaya yani binevi operasyon yaptığınız moddur.
 
Üst